Історія проекту “Ремарк”

Мене звати Анна. Я є автором проекту “Ремарк”. Ідея “Ремарк” зародилася, коли я була студентом 4 курсу ЛНУ ім. І. Франка у Львові. Мені запропонувала німецька компанія Muskelhirn“ працювати репетитором через скайп для людей, які хочуть працювати в Німеччині. Я погодилася, бо люблю навчатися нового. Саме це навчання лягло в основу моєї теперішньої методики викладання по скайпу, оскільки це виявилося дуже ефективним навчанням. Крім того постійно додаю різні відео і аудіо, цікаві статті. Тому що хочу навчити не лише мови, але й познайомити учня з чужою культурою, а це, справді, цікаво. Хочу, щоб учень чув якомога більше носіїв мови. Тобто, щоб він повністю відчув себе “іноземцем”. Це приносить мені задоволення, і на щастя, всі мої учні радісні на заняттях, а це найкраща похвала)

Розвиваючи проект “Ремарк” я вирішила включити ще інші іноземні мови. Так почалася моя співпраця з викладачами інших іноземних мов і це такий колосальний обмін досвідом і думками! Це робить нас особливими. Але з чим всі ми погоджуємося, підхід повинен бути індивідуальний для кожного учня!

Моя пристарсть – це подорожі, тому ось таке фото цієї історії. Я люблю відкривати нове, нове у всьому. Скайп-уроки були для мене новим і невідомим, але я таааака рада, що спробувала, бо саме вони стали справою мого життя. Я не буду зупинятися, а буду відкривати ще більше нового для себе і вас, дорогі учні.

Я люблю «Ремарк», по-справжньому, люблю. Я люблю викладачів, які працюють зі мною, бо в кожній з них я знайшла найважливіше – щирість і чесність як людина і велике бажання навчити мови як професіонал. Вони такі чудові!!️😻 Справді! Такі відкриті, справжні, чесні, веселі і професійні! Ви такі як я бачила свою онлайн-школу. Ви турбуєтеся про кожного учня, входите у всі ситуації, я довіряю вам💖 Я не вмішуюся в процес навчання, бо кожна з вас є творцем, ви творите кожен урок і творите його фантастично, про це мені говорять широкі посмішки людей на ваших уроках😁 Ви бачите загальний процес навчання індивідуально для кожної людини🥰 Ви основа і сила Ремарк! Я хочу, щоб всі люди побачили вашу роботу і відчули як можна вчити мову з насолодою🎂 

Іноземні мови по скайпу – це наше майбутнє 👩💻